شاه

تابلو نقاشی شاه اشاره‌ای است به عنصر شاه در فرهنگ ایران‌زمین؛ تجلی هنر و فرهنگ در عنصر شاه؛ نمایش زیبایی و شکوفایی بر پیکره او.

399,000,000ریال

1 در انبار

به دست

محسن کاووسی

توضیحات

تابلو نقاشی شاه اثر محسن کاووسی است؛ از جمع تابلو نقاشی های سه‌گانه او، به ابعاد 60*90 سانتی‌متر که با تکنیک رنگ روغن، اکریلیک و کلاژ روی بوم خلق شده است.

تابلو نقاشی شاه اشاره‌ای است به عنصر شاه در فرهنگ ایران‌زمین؛ تجلی هنر و فرهنگ در عنصر شاه؛ نمایش زیبایی و شکوفایی بر پیکره او. پادشاه به مثابه هنر و فرهنگ ایران‌زمین دیده شده؛ که اگر دادگر باشد، فره‌ایزدی همراه او خواهد بود و سبب رونق امور خواهد شد. او هنر را تعالی می‌بخشد و برکت را به سرزمین می‌آورد. این، خلاصه‌ای از باورهای کهن مردم در پهنه ایران‌زمین است که بر بوم نقاشی محسن کاووسی نشسته است. این اثر هنری با شخصیت و هویت سلسله شاهان ایرانی از عهد شاهان کهن شاهنشاهی تا سلسله زند و قاجار و… مرتبط است؛ نیز با آداب و رسوم و سنت‌های آنان.

تابلو نقاشی شاه مناسب چه کسانی است؟

خرید تابلو نقاشی شاه را به آن‌هایی توصیه می‌کنیم که هنر را به مثابه اصالت می‌بینند. آن‌هایی که معتقدند هنر جادویی است که به مفاهیم عمق داده و آن‌ها را ریشه‌دار می‌کند.

دیگر تابلو نقاشی های محسن کاووسی

شماری دیگر از تابلو نقاشی‌های محسن کاووسی را می‌توانید در گالری هیچا تماشا کنید. تابلو نقاشی وکیل‌الرعایای ایران و تابلو نقاشی یک قاجار دو اثر دیگر از این هنرمند است.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شاه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این سبک
عنوان : بام آرزوها
سایز : 103 * 103 سانتی متر
متریال : اکریلیک
قیمت : 785,000,000ریال
مشاهده
عنوان : تناسخ
سایز : 80 * 120 سانتی متر
متریال : رنگ روغن
قیمت : 439,000,000ریال
مشاهده
عنوان : گلدان بی رنگ
سایز : 53 * 73 سانتی متر
متریال : اکریلیک
قیمت :
مشاهده
عنوان : ایندیگو
سایز : 100 * 100 سانتی متر
متریال : اکریلیک
قیمت :
مشاهده