حداقل هزینه به صورت تضمین شده

چنانچه به هر دلیلی خریدار آثار هنری، حاضر به فروش اثر خریداری شده از گالری باشد، گالری وضعیت آثار ارائه شده برای خریدار را تعیین می کند و حداکثر تا یک ماه پس از خرید، اثر هنری را با حداقل قیمت درج شده در شناسنامه آن، خریداری می کند.

توصیه هایی به سرمایه گذاران هنری و کلکسیونرها:

امروزه با گسترش و رونق روزافزون بازار خرید آثار هنری و تمایل کلکسیون داران به خرید این آثار؛ کیفیت، اصالت و از همه مهم‌تر تناسب ارزش مالی اثر نسبت به ارزش هنری ، به یکی از دغدغه‌های اصلی مجموعه‌داران و خریداران تبدیل شده است. در این مسیر با استفاده از مشاوره تخصصی انتخاب و خرید می‌توان از بسیاری از خطرات جلوگیری نمود. هیچاگالری می‌توانند در این مسیر با بهره‌گیری از نظرات اساتید برجسته عرصه هنر به‌عنوان تیم مشاوره، و داشتن تیمی از متخصصان جهت تعیین کیفیت و اصالت آثار هنری به شما مشاوره داده، و مسیر ورود به بازارهای بین‌المللی هنر را برای شما هموار سازد.

ارزیابی و ارزش گذاری آثار هنری

ارزیابی و ارزش گذاری آثار هنری چگونه است؟ امروزه ارزیابی و ارزش گذاری محصولات هنری به عنوان یکی از زمینه های عمده در بحث اقتصاد هنر مطرح است و ارزیابی مالی آثار هنری فروخته یا خریداری شده یکی از چالش های اصلی هنرمندان، مجموعه داران، مالکان و حتی منتقدان هنری است. از این رو هیچاگالری به عنوان یکی از آژانس های ارزشیابی هنری در ایران، با تیم مجرب و حرفه ای خود در این زمینه، فرصتی برای ارزیابی و ارزش گذاری یک اثر هنری جهت اطمینان از اصالت و کیفیت آن را در اختیار هنرمندان و مشتریان قرار می دهد.

چگونه می توان آثار هنری را جهت ارزیابی به گالری ارسال نمود؟

با پر کردن فرم پیشنهاد فروش اثری می توانید آثار هنری خود را جهت بررسی کارشناسان هنری برای مجموعه هیچا گالری ارسال کنید. پس از آن در صورت تأیید کارشناسان، اثر هنری از هنرمند خریداری شده و به مجموعه اضافه می گردد.

ارائه آثار منحصر به فرد

امروزه با رونق بازار خرید و فروش آثار هنری و برگزاری حراجی های متعدد هنری، از کیفیت و ارزش آثار کاسته شده و گالری ها بدون توجه به کیفیت و ارزش هنری، به ارائه آثار می پردازند. از این رو هیچاگالری در نظر دارد با شناسایی و کشف هنرمندان نوظهور و بهره گیری از مشاوران و متخصصان هنری، خود گامی نو در عرصه اقتصاد هنر بردارد. آثار ارائه شده در هیچاگالری منحصر به فرد هستند بطوری که تنها یک نسخه از آنها موجود می باشد و خریدار تنها مالک این اثر در جهان، خواهد بود. این آثار پس از بررسی های فراوان و عبور از فیلترهای متعدد فنی و هنری مانند بررسی سبک هنرمند و رشد ارزش آثارش در گذر زمان، اصالت اثر هنری و … انتخاب می شوند.

بسته بندی و ارسال آثار

ایمنی آثار هنری همیشه یکی از اولویت های اصلی هیچاگالری بوده است. هر اثر هنری بایستی قبل تحویل به دقت بسته بندی شود تا از آسیب احتمالی حین انتقال و ارسال جلوگیری شود. فرآیند بسته بندی بسیار حساس است و با توجه به نوع اثر هنری و حمل و نقل آن متفاوت می باشد و توسط متخصصان مجرب در این زمینه انجام می گیرد. ما در هیچاگالری برای هر اثر هنری بسته بندی مناسب و جذابی را ارائه می دهیم.

یکی از چالش های پیش روی مجموعه داران و خریداران آثار هنری، انتقال آثار از مکانی به مکانی دیگر است. هیچاگالری با پشتیبانی متخصصان مجرب و سازمان های مرتبط به شما در ارائه راهی ایمن و آسان جهت انتقال آثار هنری کمک می نماید.

هیچاگالری وظیفه انتخاب بهترین و مطمئن ترین نوع انتقال و بسته بندی آثار را با توجه به شرایط مسیر و نوع حمل و نقل جهت کنترل دقیق آثار تا مقصد و ارائه آثار هنری در بهترین شرایط ممکن بر عهده دارد. این خدمات جهت اجاره و انتقال آثار هنری از موزه ها به فضاهای نمایشگاهی، انتقال آثار هنری به نمایشگاه های داخلی و خارجی، فروش و انتقال آثار هنری به خریداران و جابه جایی آثار مفید است.