دید آرت حرکتی پویا در عرصه هنرهای تجسمی

به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی در رشته های نقاشی، نقاشی خط و آثار حجمی با عنوان دید آرت و با ساختاری ابتکاری و جدید در گالری راگادید واقع در باشگاه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران در حال برگزاری می باشد.

به گفته بهداد نجفی اسدالهی نقاش و مدیر اجرایی مجموعه راگادید این نمایشگاه با اضافه شدن آثار و چیدمان جدید در هر هفته  به شکلی پویا در جریان بوده و مورد استقبال چشمگیر بازدید کنندگان قرارگرفته است. وی افزود در ابتدای هر ماه علاوه بر تنوع هفتگی آثار، از تعدادی دیگر از اساتید و هنرمندان برجسته کشور برای شرکت در این رویداد دعوت به عمل می آید تا نمایشگاه با ساختاری  متنوع و متفاوت با ماه قبل پذیرای علاقه مندان  باشد. این نحوه برگزاری موجب افرایش تعداد مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان در یک دوره زمانی مشخص شده است. به گفته بهداد نجفی طبق برنامه ریزی های انجام شده دیدآرت تا پایان تابستان با همین شیوه به کار خود ادامه خواهد داد.

سعیده آرین مدیر هنری گالری راگادید در همین ارتباط گفت در این نمایشگاه سعی شده ارتباط با هنرمندان سایر استان های کشور نیز برقرار و آثار آنها در نمایشکاه شرکت داده شود. در راستای اجرای این سیاست شاهد آثار اساتید و هنرمندان برجسته ای از مشهد مقدس، اصفهان، زنجان، شاهرود، شهرهای استان مازندران، سنندج، ارومیه، تبریز در دیدآرت می باشیم. وی اضافه نمود به طور متوسطحدود ۵۰ اثر از رشته های مختلف هنرهای تجسمی در هر چیدمان در معرض نمایش قرار می گیرد.

گالری راگادید واقع در باشگاه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران در تمام ایام هفته از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب پذیرای علاقه مندان هنر و رویدادهای هنری می باشد.