شهر مرگ

نمایشی از شهر که غرق در سیاهی و تیرگی است؛ این شهر نمی‌تواند شهر زندگی باشد؛ این شهر، شهر مرگ است؛ شهر کابوس. شهر تیره، شهر بی‌نور، شهر بی‌رنگ؛ با پنجره‌هایی که انگار به تاریکی باز شده‌اند؛ تاریکی و بی‌رنگی محاطی که ما و زندگی ما را در برگرفته است.

439,000,000ریال

1 در انبار

به دست

مریم زینلیان

توضیحات

تابلو نقاشی شهر مرگ اثری است از مریم زینلیان از مجموعه «طبیعت شهری» در ابعاد 130.5 در 90.5 با متریال ترکیبی و اجرای تکنیک متفاوت روی بوم؛ نمایشی از شهر که غرق در سیاهی و تیرگی است؛ این شهر نمی‌تواند شهر زندگی باشد؛ این شهر، شهر مرگ است؛ شهر کابوس. شهر تیره، شهر بی‌نور، شهر بی‌رنگ؛ با پنجره‌هایی که انگار به تاریکی باز شده‌اند؛ تاریکی و بی‌رنگی محاطی که ما و زندگی ما را در برگرفته است.

این اثر، از مجموعه «طبیعت شهری» است؛ مجموعه‌ای که نه تنها شهرنشینی و محیط‌های شهری را به تصویر می‌کشد، بلکه تقابل ذات رهای هنرمند را با وضعیت محصور شده شهر، به نمایش می‌گذارد.

تابلو نقاشی شهر بی‌نور مناسب چه کسانی است؟

این اثر می‌تواند با نمایش قابی از زندگی شهر، طبیعت بیرون از چارچوب شهر را به مخاطب یادآوری کند. از این منظر تابلوی نقاشی مریم زینلیان می‌تواند هدیه‌ای باشد به آن‌ها که زندگی را فرصتی برای جست‌وجو می‌دانند.

دیگر تابلو نقاشی‌های مریم زینلیان در گالری هیچا

دو تابلو نقاشی دیگر از مریم زینلیان در گالری هیچا وجود دارد. تابلو نقاشی شهر بی‌نور و تابلو نقاشی طرحی از خودم عنوان دو اثر دیگر مریم زینلیان در گالری هیچا است.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شهر مرگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این سبک
عنوان : بام آرزوها
سایز : 103 * 103 سانتی متر
متریال : اکریلیک
قیمت : 785,000,000ریال
مشاهده
عنوان : تناسخ
سایز : 80 * 120 سانتی متر
متریال : رنگ روغن
قیمت : 439,000,000ریال
مشاهده
عنوان : گلدان بی رنگ
سایز : 53 * 73 سانتی متر
متریال : اکریلیک
قیمت :
مشاهده
عنوان : ایندیگو
سایز : 100 * 100 سانتی متر
متریال : اکریلیک
قیمت :
مشاهده