نقطه پایان

 اثری برای نمایش مرگ؛ مرگ به مثابه آغازی نو؛ رسیدن به نقطه پایانی که نقطه آغاز هم هست؛ نگاهی نو به تابلویی قدیم بازآفرینی تابلوی «آفرینش آدم» شاهکار جاودانه «میکل آنژ» هنرمند برجسته قرن شانزدهم، البته با منظری متفاوت.

618,000,000ریال

1 در انبار

به دست

محمد بهزادیان

توضیحات

تابلو نقاشی نقطه پایان، اثری است از محمد بهزادیان به ابعاد 120.5*120 سانتی‌متر که با تکنیک رنگ روغن روی بوم خلق شده است تا نمایشی باشد از یک شاهکار قدیمی؛ اثری برای نمایش مرگ؛ مرگ به مثابه آغازی نو؛ رسیدن به نقطه پایانی که نقطه آغاز هم هست؛ نگاهی نو به تابلویی قدیمی؛ بازآفرینی تابلوی «آفرینش آدم» شاهکار جاودانه «میکل آنژ» هنرمند برجسته قرن شانزدهم، البته با منظری متفاوت؛ آدمی که در تابلوی میکل آنژ، جوان است و در نقطه کمال، این‌جا تکیده و فرتوت است. آدمی که آن‌جا در نقطه آغاز حیات نشسته است؛ این‌جا در تابلوی نقاشی محمد بهزادیان به نقطه پایان رسیده است؛ به مرگ. زن اما همچنان جوان است؛ گویی گذشت زمان بر او اثری نگذاشته است. زن، نماد زندگی است؛ تجلی زن اثیری اسطوره‌ای؛ زن، این‌جا نماد عشق ورزیدن و عشق به مثابه جاودانگی است؛ به مثابه جوانی و زندگی همیشگی.

تابلو نقاشی نقطه پایانی

این اثر هنری، بویژه مناسب آن‌هایی است که به زندگی عشق می‌ورزند و مرگ را پایان زندگی نمی‌پندارند. این اثر می‌تواند الهام‌بخش هنرمندان، شاعران و متفکران باشد.

دیگر آثار محمد بهزادیان در گالری هیچا

آثار دیگری از این هنرمند را می‌توانید در گالری هیچا ببینید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نقطه پایان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در این سبک
عنوان : بام آرزوها
سایز : 103 * 103 سانتی متر
متریال : اکریلیک
قیمت : 785,000,000ریال
مشاهده
عنوان : تناسخ
سایز : 80 * 120 سانتی متر
متریال : رنگ روغن
قیمت : 439,000,000ریال
مشاهده
عنوان : گلدان بی رنگ
سایز : 53 * 73 سانتی متر
متریال : اکریلیک
قیمت :
مشاهده
عنوان : ایندیگو
سایز : 100 * 100 سانتی متر
متریال : اکریلیک
قیمت :
مشاهده