خرید از هیچاگالری

خرید از هیچاگالری

مرحله 1: پیدا کردن آثار هنری موردعلاقه خود

روش‌های متفاوتی جهت یافتن آثار هنری موردعلاقه‌تان وجود دارد. می توانید برای مشاهده لیست فروش ما در آینده، تقویم نمایشگاه‌ها و حراجی‌های ما را مشاهده کنید.با عضویت در کانال و شبکه‌های اجتماعی گالری، شناخت کاملی از آثار ارائه‌شده در نمایشگاه‌ها، حراجی‌ها و فروش آنلاین به دست خواهید آورد.

مرحله 2: ثبت‌نام

هرشخص بایستی یک حساب کاربری ایجاد کند تا بتواند از خدمات سایت استفاده نماید. در این روند از شما خواسته می‌شود که اطلاعات تماس کامل خود را به ما ارائه دهید.

خرید آثار هنری در حراج

روش اول: حضوری

ابتدا در این روش از طریق سایت یا دفتر گالری اقدام به ثبت‌نام می‌نمایید. پس از کسب اطلاعات و ارائه ضمانت‌های لازم، مشارکتی حضوری و هیجان‌انگیز در محل حراجی خواهید داشت و پیشنهاد خود را با تابلوی ویژه‌ای که در اختیارتان قرار می‌گیرد به حراج‌کننده تحویل می‌دهید. در صورت موفقیت‌آمیز بودن پیشنهاد شما در مزایده، می‌توانید از طریق روش خرید، کار یا آثار موردنظر خود را دریافت کنید.

روش دوم: به‌صورت تلفنی

اگر تمایل به پیشنهاد قیمت به‌صورت تلفنی دارید، پس از ثبت‌نام و ارائه ضمانت‌های لازم به همکاران، از طریق باکس تلفن با شما تماس می‌گیریم و قیمت موردنظرتان را از طرف شما پیشنهاد خواهیم کرد. می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با بخش پشتیبانی گالری تماس حاصل نمایید

روش سوم: مناقصه غیرحضوری یا کتبی

اگر نمی‌توانید در مزایده شرکت کنید، نگران نباشید. زیرا که می‌توانید قیمت آثار هنری یا اثر هنری موردنظر خود را پیشنهاد دهید و پیشنهاد کتبی خود را حداقل 24 ساعت قبل از فروش به‌صورت غیرحضوری ارسال کنید. ما پیشنهاد شما را در زمان مناسب در حراج از طرف شما اعلام خواهیم کرد و اگر می‌خواهید که از حراج خارج شوید، می‌توانید 24 ساعت قبل از حراج، پیشنهاد خود را از طریق فکس، ایمیل یا تماس آنلاین پس بگیرید.

روش چهارم: خرید اینترنتی

پس از تکمیل فرآیند اشتراک و بعد از مطالعه و جستجوی کامل آثار هنری ارائه‌شده در سایت هیچاگالری، شما می‌توانید آثار هنری یا اثر انتخابی خود را به سبد خرید خود اضافه نمایید. پس از بررسی قیمت، می‌توانید فاکتور خود را صادر نماید. پس از بررسی فاکتور نیز می‌توانید با پرداخت آنلاین و یا از طریق حواله بانکی، آثار هنری موردعلاقه‌تان را خریداری نموده و طبق قوانین انتقال، آثار خود را دریافت کنید.

جهت شرکت در حراج، خریدوفروش آثار هنری و سایر خدمات ارائه‌شده در محل و خارج از محل هیچاگالری، بایستی ثبت‌نام خود را تکمیل و تأییدیه آن را از ما دریافت نمایید.